Ana Sayfa > Kurumsal
Hakkımızda;

EKFA Su Armatürleri,

2010 Yılından günümüz ve yarınlara siz değerli müşterilerimize Yürtiçi ve Yurtdışı pazarlarına 4 marka altında hizmet sunmaktayız.

EKFA AYD EKFA AYD

EKFA Su Armatürleri Olarak;

Türk Standartlar Enstitüsü 'nün verdiği TSEN 817 ve TSEN 200 normlarına sahiptir.
VERICERT Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri firmasından ISO 9001 belgesine sahiptir.
Türk Standartlar Enstitüsü 'nün Güvenilirlik Belgesi (G Belgesi)'ne Sahiptir.
yukarıda yazılan ve diğer tüm belgelerimiz Sertifikalarımız kısmında yayınlanmıştır.

Ürünlerimizi kendi bünyemizde imalatını yapmaktayız, sitemizde sergilediğimiz ürünler haricinde özel çalışmalarımız bulunmaktadır.
Sitemizde sizlere bir nebzede olsa ürün çeşitlerimizi sunmak ve bize daha kolay ulaşmanızı sağlamak amacı ile oluşturduğumuz ürün katagorisini
şirketimizden bazı görüntüleri sunmaktayız.

Modern işletmecilik anlayışıyla üretim tesislerimizde son teknolojik gelişmeleri kullanarak ürünlerimizin kalite düzeyini yükseltmek idealimizdir. Ürünlerimizin güvenlik, performans ve güvenilirlik ile birlikte mevcut ilgili standartlara uygunluk sağlaması firmamızın politikasıdır.  Üretim alanımızda markamızı benimsetmek ve Ürün gamında lider olabilmek için müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına eksiksiz ve zamanında cevap vermek politikamızdır.

Ekfa Su Armatürleri yurtiçi ve yurtdışı fason üretime sahiptir.
Firmamızda üretimi yapılan şirket markalarımızın ürünleri ve değerli iş ortaklarımızın fason ürünleri
12 Bar Su ve Hava ile moderen test cihaslarımızda test edilmektedir.
Kalite Kontrolleri kusursuz olarak yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır.

Vizyonumuz;

- HEDEFLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMAK
- ŞEFFAF, DÜRÜST VE GÜVENLİR OLMAK
- MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNE CEVAP VEREBİLMEK
- AZ HATA İLE ÇOK İŞ BAŞARMAK
- SORUMLULUK BİLİNCİNE SAHİP PERSONEL İLE ÇALIŞMAK.

Misyonumuz;

İnşaat sektörünün çok çeşitli alanlarında faaliyet gösteren inşaat firmaları, toptancılar, nalburlar ve son kullanıcılara ihtiyaç duydukları sihhi tesissat mamullerini imalat ve tedariğini yapan EKFA Su Armatürleri ve TES. MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Bilgi ve tecrübe birikimiyle, yenilikleri araştırarak teknolojiyi takip eden uzman kadrosuyla, en rekabetçi fiyat/kalite oranı ile sektörün kalite ve güven sembolü ve çalıştığımız firmaların sağ kolu olmayı bir varlık sebebi olarak benimsemiştir.

Yönetim Kadromuz;

Genel Müdür                 : Erol KAPLAN                    erol@ekfa.com.tr
Pazarlama Müdürü    : Faruk AYDOĞDU            faruk@ekfa.com.tr
Kordunatör                    : Ekrem KAPLAN              ekrem@ekfa.com.tr
İmalat Müdürü             : Engin YILMAZ                 engin@ekfa.com.tr
İhracat Müdürü             : Bahtiyar Murtazov     bahtiyar@ekfa.com.tr
İhracat Bölge Sorumlusu   : Bekir                       bekir@ekfa.com.tr
İhracat Sorumlusu     : Ali Mamuo                       ali.mamuo@ekfa.com.tr
1. Bölge Sorumlusu    : Necdet ÖVEYİK              noveyik@ekfa.com.tr
Kalite Kontrol                : Mikail YILMAZ                mikail@ekfa.com.tr

diğer kaliteli ve konularına hakim iş arkadaşlarımızla..




Cebeci Mahallesi 2. Cebeci Yolu 2571 Sokak No 11 Sultangazi / İSTANBUL
+90 (212) 477 00 10
bilgi@ekfa.com.tr
© Copyright 2015, EKFA Su Armatürleri LTD.ŞTİ.
Tasarım ve Uygulama : El_Vakkas